В одному ящику було в 5 разів більше апельсинів ніж, у другому. Після того як з першого ящика взяли

16 апельсинів, а в другий поклали 12, апельсинів у ящиках стало порівну. Скільки апельсинів було в кожному ящику спочатку? Срочно пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лузанова Мария.

Нехай у другому ящику було х яблук,

тоді в першому ящику було 5х яблук.

За умовою, з першого ящика 16 яблук взяли, значить 5х-16,

а в другій поклали 12 яблук, значить х +12.

Яблук в ящиках стало порівну.

5х-16 = х +12

5х-х = 12 +16

4х = 28

х = 28:4

х = 7 (яблук) - було у другому ящику.

5х = 5 * 7 = 35 (яблук) - було в першому ящику.