Першого дня туристи пройшли на 5 км менше, ніж другого. Яку відстань подолали туристи першого

дня,Якщо за два дні вони пройшли 25 км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Музафарова Вика.

Ответ:

15

10

Пошаговое объяснение:

Візьмемо за х- другий день, х-5-перший день

х-5+х=25

2х=25+5

2х=30

х=15

2 день=15 км

1 день= 15-5=10 км