Другого дня туристи пройшли 40 км, а третього 25% відстані,яку вони подолали другого дня. Яку

відстань подолали туристи протягом трьох днів, якщо третього дня вони подолали 10% усього шляху​

Ответы на вопрос

Отвечает Потонейко Аля.

Відповідь: 100 км

Покрокове пояснення:

1) 40 : 100 * 25 = 10 км пройшли туристи 3-го дня;

2) 10 : 10 * 100 = 100 км пройшли туристи за 3 дні.

Пояснення до 2-ї дії: 10км:10% взнаємо скільки км становить 1%, =1км, 1*100=100 км становить весь шлях).

( 10 км - 10%

х км - 100%)