Визначити масу автомобіля, що має імпульс 2,5•104 кг•м/с і рухається зі швидкістю 90

км/год.СРОЧНОООООО ДАЮ 20 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаева Вика.

Ответ:

Дано

p=2,5*10^4 кг*м/с

v=25 м/с

m-?

Решение

р=m*v

________

m=p/v

m=2,5*10^4/25=1*10^3=1000 кг=1 т

Ответ :m=1 т