Одноатомний ідеальний газ об’ємом 1,0·10(у –3 степені)м3 перебуває під легкорухомим поршнем

циліндра за тиску 1,6·10(у5 степені) Па. Яку кількість теплоти потрібно передати газу, щоб у ході йогоізобарного розширення об’єм газу збільшився у 2 рази?

Ответы на вопрос

Отвечает Лекарева Алина.

Если я все правильно поняла, то возможнорешение будет следующее:

Q=ΔU+A'

A'=pΔV

ΔU=3/2m/MRΔT=(используя Уравнение pΔV=m/MRΔT-- делаем замену)=3/2pΔV

Q=3/2pΔV+pΔV=5/2pΔV=5/2·1.6·10⁵·1·10⁻³=4·10²=400Дж