Струм в замкненому електричному колі 210 мА, внутрішній опір джерела 7 Ом, опір споживача 39 Ом.

Визначити е.р.с. джерела енергії, енергію, що виробляє джерело та споживається споживачем за час t = 4 год.

Ответы на вопрос

Отвечает Гренадёров Слава.

Ответ:

Дано:

І=210 мА=210*10^-3 A=0,21 A.

r=7 Ом;

R=39 Ом;

t=4 год=4*3600=14400 сек;

Знайти ЕРС, Q.

I=EPC/r+R, звідси ЕРС=І*(r+R)=0,21*(7+39)=0,21*46=9,66 A;

Q=(I^2)*R*t=(9,66^2)*3*14400=52,4*10^6 Дж=52,4 МДж.

Объяснение: