у циліндрі під поршнем перебуває повітря обємом 5л за тиску 1.04Мпа знайдіть обєм повітря за тиску

1мпа якщо температура повітря не змінилася

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Настя.

Ответ:

Р1=1,04Мпа

V1=5л

Р2=1мпа

V2-?

Решение

Процесс изометрический:

P*V=const

P1*V1=P2*V2

V2=P1*V1/P2

V2=1,04*5/1=5,2 л

Ответ :V2=5,2 л