За напруги 220 В сила струму в резисторі дорівнює 6 А. Якою буде сила струму в цьому резистор якщо

напругу зменшити до 110В? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Виктория.

Ответ:

3 А

Объяснение:

U1=220 В

I1= 6 А

U2 = 110В

I2=?

R=U1 / I1 = 220/6 = 110/3 Ом

I2= U2/R = 110 / (110/3) = 3 Ампера