За напруги 220 В сила струму в резисторі дорівнює 5 А. Якою буде сила струму в цьому резисторі,

якщо напругу зменшити до 88 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Франчук Алина.

Дано:

U1=220 В

I=5 А

U2=88 В

I2-?

Розв'язання:

R=U1/I1=220/5=44 Ом

R=U2/I2 => I2=U2/R=88/44=2 А

Відповідь:I=2 А.