30 БАЛІВ Лижник з'їжджає з гори за 15 с, рухаючись із прискоренням 0,8 мс². Яку швидкість він

матиметиме наприкінці спуску, якщо вважати його рух рівноприскореним?

Ответы на вопрос

Отвечает Козич Арсений.

Відповідь:

12 м/с

Пояснення:

V=a*t =0,8 м/с²*15с=12 м/с