Прошу,срочно! Лижник, спускаючись з гори,рухається з прискоренням 0,5 м/с^2. Яку відстань пройде

лижник за 30 с спуску, якщо його початкова швидкість дорівнювала нулю?

Ответы на вопрос

Отвечает Тюрина Катя.
Дано:
а=0,5м/с^2
t=30c
V0=0
Найти:
S-?
Решение:
S=V0t+(at^2)/2 = (at^2)/2 = 225м