якої швидкості набула стріла випущена вгору масою 50 г якщо перед пострілом лук був деформований на

10 см? Коефіціент жоркості лука дорівнює 2 кН/м. Опором повітря знехтувати

Ответы на вопрос

Отвечает Корнилова Дарья.
M*V^2/2=k*x^2/2
V=x*sqrt(k/m)=0,1*sqrt(2000/0,05)=20 м/с