Срочноооо! Заранее СПАСИБО! До важеля прикладено дві сили, плечі яких 15 см та 45 см. Важіль

знаходиться у рівновазі. Модуль більшої сили 24 Н. Скільки модуль меншої сили у Н?

Ответы на вопрос

Отвечает Шельпякова Алина.

Ответ:

F1/F2=d2/d1

Дано

F1=24Н

d1=15=0.15м

d2=45см=0,45 м

F2=?

F2=F1*d1/d2

F2=24*0,15/0,45

F2=8H