ОООЧЕНЬ СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛЛОВ ФИЗИКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! До важеля приклали сили 10Н та

25Н. Чому дорівнює плече більшої сили, якщо плече меншої становить 40см? Важіль знаходиться у рівновазі. (Ответ должен получится 0,16м) Яка довжина важеля, до кінців якого прикладені сили 5Н та 10Н, якщо він перебуває у рівновазі, а менше плече дорівнює 40 см? (Ответ должен получится 1,2м)

Ответы на вопрос

Отвечает Чубиев Виталий.

Ответ:

Объяснение:

Во второй задаче длина рычага равна l1+l2=0,8+0,4=1,2м