До важеля приклали сили 10Н та 25Н. Чому дорівнює плече більшої сили, якщо плече меншої становить

40см? Важіль знаходиться у рівновазі. Будь ласка допоможіть !!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мищук Никита.

Ответ:

64Н

Объяснение:

Условие равновесия - F1*L1=F2*L2

L1=25м=0,25м

L2=40см=0,4м

F2=40Н

F1=F2*L2/L1=0,4*40/0,25=64