Камінь кинули вертикально вгору зi швидкістю 54 км\год: На якій висоті швидкість каміня зменшиться

втричі. Опором повітря знехтуйте

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Егор.

Ответ:

Объяснение:

Дано:Vo=15м/с

V=10м/с

g=10м/с2

h-?

h=Vot-gt2/2,  V=Vo-gt , t=(Vo-V)/g , t=(30-10)/10=2c

h=15*2-10*4/2=10м