4. (1,5 б) Плечі важеля дорівнюють 25 см і 75 см. Менша із двох вертикальних сил, що діють на

важіль, дорівнює 60 Н. Чому дорівнює друга сила, якщо важіль перебуває в рівновазі? Будь ласка допоможітььььь

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

L₁ = 25 см

L₂ = 75 см

F₂ = 60 Н

_________

F₁ - ?

По правилу моментов:

F₁·L₁ = F₂·L₂

Отсюда:

F₁ =  F₂·L₂ / L₁

F₁ = 60·0,75/0,25 = 180 Н

Отвечает Васюков Андрей.

Сили, що діють на важіль, обернено пропорційні плечам цих сил, якщо важіль перебуває в рівновазі.

F₁=60н,  L₁=25см;  L₂=75cм; F₂=?

F₁/F₂=L₂/L₁⇒F₂=F₁*L₁/L₂=60*25/75=20/н/