Підводний човен витримує тиск 2.5МПа. На яку максимальну глибину він може занурюватися? Тиск

повітря всередині човна дорівнює атмосферному. Уважайте, що густина води 1000 кг/м³

Ответы на вопрос

Отвечает Шичанин Денис.

p=ρgh

h=p/ρg

h=2 500 000/1 000*10=250 (м)