Дві електричні лампи з’єднали паралельно й приєднали до джерела струму, напруга на якому становить

120 В. Визначте силу струму в кожній лампі й у нерозгалуженій частині кола, якщо опір однієї лампи дорівнює 200 Ом, а другої — 300 Ом.

Ответы на вопрос

Отвечает Федина Арина.

Ответ:

I₁=0,6 A, I₂=0,4 A, I=1 A

Объяснение:

I₁=U/R₁=120/200=0,6 A ток первой лампочки

I₂=U/R₂=120/300=0,4 A ток второй лампочки

I=I₁+I₂=0,6+0,4=1 A ток не разветвленной части