Помогите пожалуйста!!! СРОЧНО!!! Дам 30 баллов!! Заранее спасибо. 1 Яка кількість електрики

проходить у котушці гальванометра, увімкненого в коло 4 хв, якщо сила струму в колі 12 мА? 2 Визначте напругу на кінцях провідника, опір якого 40 Ом, якщо сила струму в провіднику 0, 4 А. 3 Опір алюмінієвого дроту довжиною 90 м дорівнює 3 Ом. Визначте площу перерізу дроту. 4 Дві електричні лампи ввімкнено паралельно під напругою 220В. Визначте силу струму в кожній лампі та в підвідному колі, якщо опір однієї лампи 150 Ом, а другої - 200 Ом.

Ответы на вопрос

Отвечает Мукомел София.

Ответ:

1) q=l t

1)q=0.012*600= 12*6= 72 Кл

2)U=50(B)

3) Исходим их ф-лы R=po*L/S, тогда S=po*L/ R=0.0175ом*мм²/м *90/2=0.7875мм²

4) loбщ= 1А