Задача №1 Яка довжина нитяного маятника, період коливань якого 1с? (0,25м) Задача №2 Визначити

прискорення вільного падіння на місяці, якщо довжина нитяного маятника 16см, а період коливань Т=2с? (1,58 м/с 2 ) Задача №3 Хвиля частотою 600 Гц поширюється у повітрі при температурі 20 0 С . Яка довжина хвилі?

Ответы на вопрос

Отвечает Кириченко Матвей.

Ответ:

Объяснение:

Задача 1

Дано:

T = 1 с

______

L - ?

Из формулы:

T = 2π·√(L/g)

находим длину нити, предварительно возведя в квадрат обе части исходного уравнения:

T² = 4·π²·L/g

L = g·T² / (4·π²)

L ≈ 9,81·1² / (4·9,86) ≈ 0,25 м

Задача 2

Аналогично:

g = 4·π²·L / T²

g = 4·9,86·0,16/2² ≈ 1,58 м/с²

Задача 3

ν = 600 Гц

t = 20°C

_________

λ - ?

Считаем скорость звука в воздухе при 20°С

V = 340 м/с

λ = V / ν = 340 / 600 ≈ 0,57 м