три споживачі увімкнено паралельно (до джерела) в електиичне коло. Визначити силу струму в кожному

споживачі, якщо їхні опори 3, 5, 70. напруга в колі 6В. Чому дорівнює опір ділянки кола?

Ответы на вопрос

Отвечает Судницына Варя.

Ответ:

І1 = 2 A

I2 = 1,2 A

I3 = 6/70 ≈ 0,1 A

Rекв = 42/23 ≈ 2 Ом

Объяснение:

I = U/R

U для всіх однакова

І1 = 6/3 = 2 A

I2 = 6/5 = 1,2 A

I3 = 6/70 = 3/35 ≈ 0,1 A

--

70 = 5*2*7

--

1/Rекв = 1/3 + 1/5 + 1/70 = 70/210 + 42/210 + 3/210 = (70+42+3)/210 = 115/210

Rекв = 210/115 = 42/23 ≈ 2 Ом