Чому дорівнює енергія пружно деформованої пружини із жорсткістю 20 Н/м та видовженням 50 см?

Виберіть одну відповідь: a. 1000 Дж b. 2.5 Дж c. 25 кДж d. 30 Дж

Ответы на вопрос

Отвечает Labadze Rusa.

Дано:

k=20H/м

x=50cм=0,5м

Знайти:

Еп-?

Еп=kx²/2=20*0,5²/2=2,5Дж