Яку потенціальну енергію буде мати тіло масою 100 г , якщо його підняти на висоту 70 см


Ответы на вопрос

Отвечает Кладова Ангелина.

Ответ:

1) Eп=mgh=0,1*0,7*9,8=0,686(Дж)

Объяснение: