автомобіль масою 2 т розганяється по прямій діляньці шляху для швидкості 20м/с. Обчисліть кінетичну

енергію автомобіля наприкінці розгону ​

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Ника.

Ответ:

En=m*v^2/2

En=2000*(20)^2/2=400 000 Дж=400 кДж

Ответ :Ек=400 кДж