На поверхню води поклали тонке кільце діаметром 5 см і масою 10 г. Яку силу потрібно прикласти,щоб

відірвати кільце від поверхні води?

Ответы на вопрос

Отвечает Пушкарев Кирилл.

F=сигма*2*pi*d+m*g=73*10^-3*6,28*5*10^-2+0,01*10=0,123 Н