З яким прискорення рухається автомобіль, якщо його швидкість за 1 хв змінилася з 18 км/год до 12

км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Лузанова Мария.
Изменение скорости ∆v за интервал времени ∆t: a=∆v/∆t=(12-18)*1000/(3600*60)=-1/36=-0.028 м/с², знак минус -ускорение отрицательное, торможение