Помогите пожалуйста! Два провідники опорами 30 Ом та 70 Ом з'єднані паралельно.

Сила струму в другому провіднику 2 А. Визначити загальний опір кола, силу струму в першому провіднику та на всій ділянці кола, напругу на кінцях всієї ділянки

Ответы на вопрос

Отвечает Олина Анастасия.
Rob=R1*R2/(R1+R2)=21 Ом
Uob=U1=U2=I2*R2=2*70=140V
I1=U1/R1=140/30=4.67A
Iob=I1+I2=4.67+2=6.67A