На яку найбільшу висоту можна підняти воду за допомогою насоса діючи на поршень площею 120 см2

силою 600н​

Ответы на вопрос

Отвечает Каранашев Идар.

Ответ:

Объяснение:

1)

Давление:

p = F / S = 600 / (120·10⁻⁴) = 50 000 Па

2)

Высоту найдем из формулы:

p = ρ·g·h

h = p / (ρ·g) = 50 000 / (1000·10) = 5 м