З якою швидкістю повинна рухатись шайба на льоду, масою 0,2 кг, якщо її імпульс дорівнює 4,8

кг⋅м/с? срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Колотилова Жанна.

Ответ:

Дано

m=0,2 кг

p=4,8 кг*м/с2

v-?

Решение

р=m*v

v=p/m

v=4,8/0,2=24 м/с

Ответ :v=24.м/с

Отвечает Степкин Артем.

Я думаю що швидкість шайби дорівнює 24 метри за секунду)