двигун ліфта працює від мережі 220 В. Його ККД становить 75 %. Яку силу струму споживає двигун

ліфта за умови рівномурного підйому кабіни массою 600 кг на висоту 9м за 6 сек

Ответы на вопрос

Отвечает Ганиева Тансылу.

Ответ:

55 А

Объяснение:

Апол = mgh

Азатр = Nt = UIt

КПД = Апол/Азатр * 100%

0,75 = (mgh) / (UIt)

I = (mgh) / (0,75Ut) = (600*10*9)/(0,75*220*6) = 55 А