Двигун ліфта працює від мережі 220 В. Його ККД становить 70 %. Яку силу струму споживає двигун

ліфта, якщо він рівномірно підіймає кабіну з вантажем масою 600 кг зі швидкістю 2 м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Тетерук Иоанн.

Ответ:

t=h/v

mgh=n*UIh/v

mgv=nUI

I=mgv/nU

I=6000×2/0.7×220=77.92 A