Тіло рухається з постійною швидкістю. Яким буде його рух, якщо на нього почне діяти сила,спрямована

у бік, протилежний швидкості тіла? За напрямком швидкості? Перпендикулярно до швидкості тіла?  умоляю помогите!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Капралов Михаил.
F=m*a:V(0) 
1.Прямолінійний з гальмуванням.V=V(0)-a*t 
2.Прямолінійний з прискоренням.V=V(0)+a*t 
3.Рух по колу.a=a(n)(нормальне прискорення) 
Якось так.