Какой путь пройдет тело за 5 секунд при свободном падении: (g = 10 м/с3) А) 80 м Б) 160 м В) 125

м Г) 40 м Е) 120 м

Ответы на вопрос

Отвечает Ументаев Александр.

Ответ:

В

Объяснение:

Для розрахунку пути, який пройде тіло при свободному падінні, можна використовувати формулу:

\[d = \frac{1}{2} \cdot g \cdot t^2\]

де:

- \(d\) - путь, який пройде тіло,

- \(g\) - прискорення вільного падіння (у вашому випадку \(g = 10 м/с^2\)),

- \(t\) - час падіння (у вашому випадку \(t = 5 секунд\)).

Підставимо значення в формулу:

\[d = \frac{1}{2} \cdot 10 \cdot (5^2) = \frac{1}{2} \cdot 10 \cdot 25 = 125 метрів\]

Отже, путь, який пройде тіло протягом 5 секунд при свободному падінні з прискоренням \(10 м/с^2\), дорівнює 125 метрам.

Варіант В) 125 м є правильним.

Отвечает Журавлева Мария.
B) 125 м
Точно не знаю