Під дією вантажу масою 8 кг пружина розтяглася на 4 см . Визначити жорсткість пружини. СРОЧНО

ЛЧЕНЬ ДАЮ 35 БАЛОВ ПЖЖЖЖ ЛЧЕНЬ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Антон.
За законом Гука:F=-kx
X=4-0=4
Масса груза:P=mg
Приравниваем:P=F
-kx=mg
-k=mg/x
k=-mg/x=20