Потрібна допомога!!! Коливальний контур складається з котушки індуктивності і двох однакових

конденсаторів, вклю-чених паралельно. Період власних коливань контуру 0,02 c. Чому буде дорівнює період (в мс), як-що конденсатори включити послідовно?

Ответы на вопрос

Отвечает Саматова Айым.

Ответ:

0,01 с=10 мс

Объяснение:

Параллельно

C1=C+C=2C

Последовательно

1/C2=1/C+1/C  ---> C2=C/2

T1=2*π*√(L*C1)

T2=2*π*√(L*C2)

(T1/T2)²=4

T2=T1/2=0.02/2=0.01 c

======================