Нагрівальним елементом праски, до кінців якого прикладено напруга 220 В, за 0.5 хв пройшов заряд

300 Кл. Визначте силу струму в нагрівальному елементі та опір елемента.

Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Роза.

Ответ:

Объяснение:

I=q/t=300/30=10 A

R=U/I=220/10= 22 Ома