Помогите!!!Срочно,даю 30 баллов Пружину іграшкового пістолета стриснули на 4 см.Яку

швидкість,розправляючись,пружина надасть кулі масою 20 г,якщо жорстокість пружини 512 Н/м

Ответы на вопрос

Отвечает Булах Вероника.

 \frac{k {x}^{2} }{2}  =  \frac{m {v}^{2} }{2}
із закону збереження енергії
v =  \sqrt{ \frac{k {x}^{2} }{m} }   =  \sqrt{  \frac{512 \times  {0.04}^{2} }{20 \times  {10}^{ - 3} }  }  =  \sqrt{40.96}  = 6.4
в: 6.4м/с
Отвечает Малых Ириша.
L=0.04м
k=512н/м
m=0.02кг


А1=А2
А1=(m*v^2)/2
A1= k*l^2:2
v^2=k*l^2:m
v=√(k*l^2:m)
v= √(512*0.04*2)=√40.96=6.4м/с