Баскетбольний майданчик на якому проводять офіційні змагання повинен мати довжину 28 м і ширину 15

м визначте площину баскетбольного майданчика відповідь подайте також у дм2 і см2

Ответы на вопрос

Отвечает Михеева Камила.
Для знаходження площі баскетбольного майданчика, вам потрібно перемножити його довжину та ширину.

Площа = Довжина × Ширина

Площа = 28 м × 15 м = 420 м²

Тепер переведемо площу в дм² та см². Один метр дорівнює 100 см, тобто один метр квадратний (м²) дорівнює 10 000 см².

Площа в дм² = 420 м² × 10 000 дм²/м² = 4,200,000 дм²

Площа в см² = 420 м² × 1,000,000 см²/м² = 42,000,000 см²

Отже, площа баскетбольного майданчика дорівнює 4,200,000 дм² або 42,000,000 см².