Напруга мережі, від якої працює електродвигун підйомного крану, дорівнює 380 В. Двигун споживає

силу струму 39 А. Визначте ККД підйомного крану, якщо елементи будівельної конструкції масою 2 т кран піднімає на висоту 25 м за 45 с. Вважайте, що g = 10 м/с2. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Алексей.

Ответ:

η=0,75

Объяснение:

η=Pп/Pз, Pп=Ап/t=m*g*h/t, Pз=U*I ⇒ η=m*g*h/U*I*t=2000*10*25/(380*39*45)≈0,75