Напруга мережі, від якої працює електродвигун підйомного крана, дорівнює 380 В. Сила струму в

електродвигуні становить 40 А. Визначте ККД підйомного крана, якщо елемент будівельної конструкції масою 2 т кран піднімає на висоту 25 м за 44 с.

Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Дима.

Ответ:

75%

Объяснение:

U=380 В

I= 40 А

m= 2 т=2000 кг

h= 25 м

t= 44 с.

g=10 м/с^2

η=?

Работа тока

A=U*I*t

Работа по подъему груза

A1=m*g*h

η=A1/A=m*g*h / (U*I*t)=2000*10*25 / (380*40*44)=0.748 ==0.75 Раз

η=0,75*100%=75%