Автомобіль витратив 10л бензину на 80 км шляху,розвинувши потужність 40кВт. Знайти середню

швидкість руху автомобіля,якщо ККД його двигуна 20% ХЕЛП!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Фогельзанг Паша.

Дано:

V = 0,01 м^3  

ρ = 710 кг/м^3  

N = 4*10^4 Вт

q = 46*10^6 Дж/кг

s = 8*10^4 м

η = 0,2

v - ?

Решение:  

η = A/Q  

Q = qm

m = ρV  

Q = qρV

A = Nt

t = s/v

A = (Ns)/v

η = (Ns)/(vqρV)

v = (Ns)/(qρVη)

v = (4*10^4*8*10^4)/(46*10^6*710*0,01*0,2)

v = 49 м/с