Яку роботу необхідно виконати, щоб вже розтягнуту на 10 см пружину жорсткістю 150 Н / м розтягнути

до 25 см?.

Ответы на вопрос

Отвечает Колтунова Валерия.
(1)
Еп = kx^2 \ 2
Eп = 0,1 * 22500 \ 2 = 1125 Дж
(2)
Еп = 0,25 * 22500 \ 2 = 2812 , 5 Дж