ПОМОЖІТЬ РОЗВ'ЯЗАТИ ЗАДАЧУ З ФІЗИКИ, ДУЖЕ ПОТРІБНО І БИСТРО Даю 11 балів, будьласка помогітє з

Фізикою 8 клас: Два провідники опорами 10 і 20 Ом увімкнуті в мережу, що має напругу 100 В. Яка кількість теплоти виділитися за 5 секунд у кожному провіднику, якщо вони з'єднані паралельно. Поможіть розв'язати дуже дуже треба!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Шандренко Денис.
Q=I^2Rt
I=U/R
I1= 100/10 = 10А
І2= 100/20 = 5А
Q1= 100*10*5= 5000Дж - виділяється з 1 провідника
Q2= 25*20*5= 2500Дж - виділяється з 2 провідника