Два провідники опорами 30 і 7,5 Ом увімкнуті в мережу, що має напругу 120 В. Яка кількість

теплоти виділиться за 25 с у кожному провіднику, якщо вони з’єднані паралельно?

Ответы на вопрос

Отвечает Беликова Анастасия.

Ответ: У першому виділиться 12000Дж, а у другому 48000Дж

Объяснение: За формулою Q =.

= (U²*t)÷R

Перша Q=(120²Oм*25с)÷30 Ом = =12000Дж

Друга Q=(120²Ом*25с)÷7.5 Ом = =48000Дж

Отвечает Смирнов Никита.

Ответ:

Q=(120²Oм*25с)÷30 Ом = =12000Дж

Q=(120²Ом*25с)÷7.5 Ом = =48000Дж