З яким прискоренням рухався автомобіль під час аварійного гальмування,якщо водізві вдалося зупинити

автомобіль,швидкість руху якого була 15 м/с за 5 с?

Ответы на вопрос

Отвечает Красина Кристина.
А=15/5=3 м/с²
тттттттттттттттт
Отвечает Беседа Макс.
Якщо автомобіль зупинявся, тоді прискорeння будe від'ємним.
початкова швидкість будe 15 м за с, кінцeва швидкість будe 0 м за с
 - a =  \frac{v - v0}{t}  =  \frac{0 - 15}{5}  =  - 3
тоді прискорeння під час гальмування будe дорівнює 3 м за с в квадраті
a=3 м за с в квадраті.