По соленоїду з індуктивністю 50 Гн, довжина якого дорівнює 30 см, тече струм 10 А. Знайти густину

енергії магнітного поля всередині соленоїда. Діаметр внутрішньої області котушки становить 3 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Давид.

A=f*s*cosa,где а угол между вектором силы и вектором перемещения =0,а cosа=1,т.е. a=f*s где f=mg a=0,4*9,8*70=274,4 н

Ответ разместил: Гость