По обмотці соленоїда індуктивністю 0,2 Гн протікає струм 10 А. Визначте енергію магнітного поля

соленоїда?

Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Полина.

Ответ:

Объяснение:

дано L=0,2 Гн

I=10A

W- ?

1) W=LI²/2=0,2*100/2=10 Дж

===========

ответ W=10 Дж