Яка кількість тепла виділиться в реостаті з опором 6 Ом , якщо за 5 хвилин через нього пройшло 600

Кл. електрики?"

Ответы на вопрос

Отвечает Хасенова Карашаш.
P =   \frac{A}{t} ------------------> A = P * t 

P - мощность 
t - время ( 5 мин = 300 с )

P = U * I 

U - напряжение 
I - сила тока 

I =   \frac{q}{t}

q = 600 Кл
t = 300 c 

I = 600 / 300 = 2 A 

U = R * I = 6 * 2 = 12 B 

P = 12 * 2 = 24 Вт 

A = 24 * 300 = 7200 Дж