Помогите пожалуйста Яка кількість теплоти виділяеться в реостаті з опором 6 Ом, 2 А, якщо за 5 хв

крізь нього пройшло 600 Кл електрики?

Ответы на вопрос

Отвечает Шторк Константин.

Q=I^2*R*t

q=I*t

Q=q*I*t=600*2*300=36*10^4 Дж